.Net Framework 3.5 SP1 ja Visual Studio 2008 SP1

13.08.2008  |  Gunnar

Kui vähem kui nädal tagasi nägi ametlikult ilmavalgus SQL Server 2008, siis nüüd on järg .Net Framework 3.5 ja Visual Studio 2008 esimese SP käes. Mõlemaga SP-ga tuleb kaasa palju uut ja huvitavat. Lisaks sellele said esimese serviispaki omale ka Visual Studio 2008 Express versioonid ning täiendust sai ka Visual Studio-ga jagatav MSDN Library, mis anti välja ka Express versioonide jaoks. Annan siinkohal lühida ülevaate uuendustest ja lisan juurde ka mõned lingid, kust täpsemalt uute asjade kohta lugeda saab.

.Net Framework 3.5 ja Visual Studi 2008 SP1 kohta leiab hea linkide kollektsiooni Aaron Stebner‘i blogi kandest .NET Framework 3.5 SP1 and Visual Studio 2008 SP1 download and troubleshooting links. Kellel installeerimisel probleeme tekib, leiab sealt kindlasti abi.

.Net Framework 3.5 SP1

.Net Framework 3.5 esimene serviispakk toob meieni järgmised olulised asjad:

Visual Studio 2008 SP1

Visual Studio serviispakk sisaldab palju parandusi asjadele, mis eelmises versioonis arendajaid tõsiselt häirisid. ASP.NET vormide ja kontrollerite disainivaade peaks nüüd olema endisest kiirem, samuti peaks korrektselt toimima JavaScript-i IntelliSense. Muudatusi sisaldab SP1 nii palju, et siin neid üles loetleda läheks liiga pikaks.

.Net 3.5 Enhancements Training Kit

Et kasutajatel oleks lihtsam uute asjadega otsad lahti teha, anti välja vastava otstarbega treeningpakett .Net 3.5 Enhancements Training Kit. Sellest jõudis enne mind kirjutada Taavi oma blogi kandes .Net 3.5 õppematerjalile lisa. Kokkuvõtva linkide kollektsiooni leiab Charlie Calvert blogi kandest Released: .NET 3.5 Enhancements Training Kit.

Paar näpunäidet installeerimiseks

Kogu krempli installeerimise aja peavad töötama sellised teenused nagu Windows Installer Service, IIS Admin Service, World Wide Web Publishing Service, Windows Update ja System Update. Ilma nendeta ei õnnestunud mul .Net Framewrok 3.5 SP1 installima saada.

3 kommentaari sissekandele “.Net Framework 3.5 SP1 ja Visual Studio 2008 SP1”

 1. Siim

  Siin ka üks postitus, kus kirjas täpsemalt, mis SP1′s on ja mida ei ole.

  http://www.hanselman.com/blog/HiddenGemsNotTheSameOld35SP1Post.aspx

 2. TCO

  tere.

  mul selline probleem,et ta ei installi seda ära.
  kuni selle kohani kui ta peaks hakkama microsoftist downloadima on kõik korras,siis aga teatab et ei saa jne.

  microsofti kodulehte mu arvuti ka ei leia.. müsteerium..ükskõik mis viide microsofti kodukale ei anna tulemust,sest seda nagu poleks olemasgi?

  ehk aitate?

  taipohh@hotmail.com

  tänud

 3. Gunnar

  Paistab, et arvutis on sul mõni pahalane sees. Et ma täpsemat probleemistikku ei tea, siis pakun välja, et enne igasugu tegemisi tuleks saada arvuti nii kaugele, et saab lehekülje ette. Võimalik, et opsüsteemi uus install ei tee paha (veel kord – ma ei tea, mis seis su arvutis on).

  Kui on puhas seis, siis peaks install ilma igasugu tõrgeteta minema.

Kommenteeri

© DT 2014 | Creative Commons Attribution-Noncommercial 3.0 License | WordPress